Warmińsko-Mazurski Związek Kolarski w Olsztynie

Dziesięć dobrych zasad współzawodnictwa w kolarstwie zostało stworzony po to, aby przypominać przede wszystkim nam (trenerom, instruktorom, opiekunom, sędziom, ale także i kolarzom) sprawy, które często umykają nam w pracy z młodzieżą, której dajemy przykład naszą postawą i zachowaniem, a w dalszej kolejności słowami...
Zarządu W-MZKol. zaprasza wszystkich działaczy kolarskich do wydrukowania kopii 10. zasad, które po podpisaniu ślubowania mogą zawisnąć np. na ścianie klubu, gdzie zawodniczki i zawodnicy, będą mogli spojrzeć, do czego winno dążyć kolarstwo w Naszym regionie. Czy będziemy je realizować? Czas pokaże!

23 stycznia 2016 r Wyborcze Walne Zebranie WMZKol.

Wyborcze Walne Zebranie odbędzie się w Mrągowie w sobotę 23 stycznia 2016 roku przy ul. Brzozowej 16.

Pierwszy termin: 11.00

Drugi termin: 11.30

Niezbędne dokumenty (porządek obrad, regulamin, mandaty, ankieta oraz zaproszenie) dostępne TUTAJ.
Komplet dokumentów i protokołów z Walnego Wyborczego Zebrania WMZKol. 23.01.2016 

SKŁAD w kadencji 2016–2020:

Prezes: Adam WADECKI 

Zarząd (alfabetycznie):
Komisja rewizyjna:
  • Adam SZUBA, Zalewo (Przewodniczący)
  • Wojciech GROCHOWSKI (Sekretarz)
  • Wojciech SZAŁACHOWSKI (Członek)
Delegaci na Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Kolarskiego:

  • czekamy na uzupełnienie listy

Kolegium Sędziów Warmińsko-Mazurskiego Związku Kolarskiego:

Przewodniczący Kolegium Sędziów WMZKol.: Adam SZUBA

KOMISARZE N:

  • Błażej GRYGO - sędzia klasy N UCI (mtb, przełaj, szosa)
  • Andrzej RUSIECKI – sędzia klasy N UCI (szosa, przełaj) i N (MTB)
  • Adam SZUBA - sędzia klasy N UCI (przełaj)

KLASA OKRĘGOWA:
  • Piotr GNIADY - sędzia okręgowy "O" (szosa, MTB, przełaj)
  • Jacek MROZEK - sędzia okręgowy "O" (szosa, MTB, przełąj) 
  • Marcin RUSIECKI – sędzia okręgowy "O" (szosa, MTB, przełaj)
  • Patryk RUSIECKI – sędzia okręgowy "O" (szosa, MTB, przełaj)
  • Tadeusz SKULIMOWSKI – sędzia okręgowy "O" (szosa, MTB, przełaj)
  • Adam SZUBA – sędzia okręgowy "O" (szosa, MTB)
KLASA S:
  • Janusz SZCZAWIŃSKI - sędzia "S" (MTB, przełaj, szosa)
  • Izabela WORM - sędzia "S" (MTB, przełaj, szosa)
KANDYDACI:
  • Konrad JURCZAK (MTB, przełąj, szosa)
  • Norbert GRZESIUK (MTB, przełaj, szosa)


ADRES
Warmińsko-Mazurski Związek Kolarski

ul. Głowackiego 27a, 10-563 Olsztyn
tel./faks: +48 89 521 33 43
e-mail biuro@wmzkol.pl
e-mail KS WMZKol.: adam.szuba@wp.pl

Zapraszamy na profil WMZKOL

      

KALENDARZ WMZKOL 2017
wersja 6 (stan na 27.05.2017)



Komunikat PZKOL w sprawie opłat licencyjnych
i startowych na 2017


wniosek o wydanie licencji 2017 

wnioski o wydanie licencji prosimy przesyłać na email : awadecki@pzkol.pl
tel. 668 855 427
82-300 Elbląg , ul. Ogólna 4 


Konto Bankowe WMZKOL :
28 2030 0045 1110 0000 0422 9480


zgłoszenia wyścigów kolarskich do kalendarza WMZKOL prosimy przesyłać pod email :
msrmragowo@wp.pl


Klasyfikacja PZKOL
2017





Szkółki Kolarskie w województwie Warmińsko Mazurskim

Regulamin - challange Szkółek Kolarskich




Oficjalny Fanpage drużyny: 

Team Krismar Big Silvant

Copyright (c)2008-2016 www.kolarstwo-wm.info